e-Nuorisopalvelut

TIEDOTE: Salon kaupungin nuorisotilat suljettu toistaiseksi. Myös skeittihalli Tunneli on suljettu koko kevätkauden koronatilanteen ja Tunnelissa tehtävien ehostustoimien vuoksi. Nuoriso-ohjaajista tavoitat tällä hetkellä alla olevat henkilöt. Heihin voit olla yhteydessä puhelimitse, sähköpostilla ja sosiaalisessa mediassa.

 

nuoriso-ohjaaja   Markku Koivisto, puhelut ja WhatsApp 0447784809, sähköposti markku.koivisto@salo.fi

nuoriso-ohjaaja   Janne Juuse,         puhelut ja WhatsApp 0447784803, sähköposti janne.juuse@salo.fi

nuoriso-ohjaaja   Jesse Ollula,         puhelut ja WhatsApp 0447782701, sähköposti jesse.ollula@salo.fi

nuoriso-ohjaaja   Hilma Anttonen, puhelut ja WhatsApp 0447784667, sähköposti hilma.anttonen@salo.fi

nuoriso-ohjaaja   Tanja Kuusela,    puhelut ja WhatsApp 0447784834, sähköposti tanja.kuusela@salo.fi

 

Yleistä tiedotusta ajankohtaisista asioista myös FACEBOOKISSA: Salon nuorisopalvelut ja Nuorten keskus Steissi

INSTAGRAMISSA Nuorisopalvelut ja Steissi

SNAPCHAT: SteissiSalo

 

Nuorten Salo kanava salolaisille nuorille.

Liity mukaan linkistä https://discord.gg/vUYV4zB Discord

 

Seuraa myös:

Salon nuorten pajatoiminta IG

Mediapaja    IG       työvalmentaja Markus Stenfors     044 778 4289  markus.stenfors@salo.fi

Retkeilypaja IG       työvalmentaja Joona Riikonen        044 778 4837  joona.riikonen@salo.fi